KONST / Litografier / Färglitografi 12099147

nr 1209 9147

Georgi Daskaloff

(1923-2005), Bulgarien

Färglitografi, Par. Signerad, numrerad ET 12/18. Motivet: 70x49 cm

Georgi Daskaloff, bildkonstnär född 1923, död 2005.

måndag 8 oktober 2018
kl 19:52:25

Georgi Daskaloff

Läs mer om Georgi Daskaloff